Stal Rzeszów wygrywa z Podlasiem Biała Podlaska [BRAMKI]

Po trzy punkty w 12. kolejce III ligi gr. 4 sięgnęli zawodnicy Stali Rzeszów. Biało-niebiescy na wyjeździe pokonali Podlasie Biała Podlaska 2:1.
Stal Rzeszów z Podlasiem Biała Podlaska wygrała przysłowiowym rzutem na taśmę. Przed większość spotkania rzeszowianie bowiem musieli gonić wynik. Już w 11. minucie gola dla gospodarzy zdobył Kamil Kocoł.

Stal straty odrobiła dopiero po przerwie za sprawą Sebastiana Brockiego. Pomocnik biało-niebieskich wykorzystał błąd jednego z obrońców Podlasia i z kilku metrów trafił do bramki.

Rzeszowianie do końca walczyli o zwycięstwo. Ich konsekwentna i cierpliwa gra została nagrodzona w końcówce. Wówczas Michał Lisańczuk, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Próba okazała się celna i tym samym pomocnik zapewnił Stali cenny komplet punktów.

Przypomnijmy, że już w środę na stadionie miejskim w Rzeszowie rozegrane zostaną derby pomiędzy Stalą a Resovią. Gospodarzem będą stalowcy, którzy w tabeli o punkt wyprzedzają "pasiaków". Początek derbów o godz. 15.