Wisła II Kraków rywalem Stali Rzeszów. W Myślenicach

Z rezerwami Wisły Kraków w niedzielę zmierzą się piłkarze Stali Rzeszów. Początek meczu w Myślenicach o godz. 12:30.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Do Myślenic jedziemy po trzy punkty. Doświadczenie może mieć kluczowe znaczenie - nie ukrywa przed niedzielnym meczem 2. kolejki III ligi trener Stali Rzeszów Marcin Wołowiec.

Jego zespół w dobrym stylu zainaugurował ligowe rozgrywki. W minioną niedzielę biało-niebiescy nie dali większych szans Karpatom Krosno. Na stadionie miejskim w Rzeszowie wygrali 4:1 i objęli prowadzenie w ligowej tabeli. - Cieszę się, że dobrze zaczęliśmy ten trudny sezon. Wykorzystaliśmy błędy rywali. Fajnie to wyglądało. Zespół zagrał bardzo dobrze - chwalił postawę swoich zawodników szkoleniowiec Stali.

Teraz przed rzeszowskim zespołem pojedynek z drugą drużyną Wisły Kraków. Rywal sezon rozpoczął od wyjazdowej porażki z Podlasiem Biała Podlaska (0:1). W niedzielę wiślacy z pewnością będą chcieli się zrehabilitować za to spotkanie. Stal jednak nie jest bez szans. To biało-niebiescy zaliczani są do grona faworytów, jeśli chodzi o awans do II ligi. - Naszym celem są trzy punkty w każdym meczu. Resztę niech państwo sobie sami zinterpretują. Jeśli będziemy wygrywać to osiągniemy cel, na który wszyscy czekamy - przyznał niedawno trener Wołowiec.

Mecz Stali Rzeszów z Wisłą II Kraków rozpocznie się w niedzielę o godz. 12:30.

Pozostałe pary 2. kolejki:

JKS 1909 Jarosław - Avia Świdnik, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ, Karpaty Krosno - MKS Trzebinia/Siersza, Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Radzyń Podlaski - Wierna Małogoszcz, Resovia - Garbarnia Kraków,

Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce, Cosmos Nowotaniec - Motor Lublin.