Stal Rzeszów rozstrzelała Karpaty Krosno [BRAMKI]

Cztery gole zaaplikowali Karpatom Krosno zawodnicy Stali Rzeszów. Biało-niebiescy bez większych problemów wygrali 4:1.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Zespół Stali Rzeszów w dobrym stylu rozpoczął nowy sezon w zreformowanej III lidze. Biało-niebiescy przed własną publicznością z łatwością pokonali Karpaty Krosno 4:1. Wynik meczu otworzył Piotr Prędota, który skorzystał z prezentu krośnieńskiej defensywy i wpakował piłkę do bramki gości.

Na 2:0 jeszcze przed przerwą podwyższył nowy zawodnik Stali, Paweł Giel. Pomocnik precyzyjnie uderzył sprzed pola karnego.

Giel zaliczył jeszcze jedno trafienie. Chwilę po wznowieniu gry w drugiej połowie pomocnik Stali znów trafił z dystansu.

Karpaty stać był tylko na jedną bramkę. Kwadrans przed końcem Mariusz Gabrych pokonał Dawida Kaszubę strzałem głową.

Rezultat w końcówce ustalił Sławomir Szeliga, który z kilku metrów wpakował piłkę do pustej bramki Karpat.