Stal Rzeszów jedzie do Przeworska. Ustrzelić Orła

Przed zespołem Stali Rzeszów 17. kolejka w grupie lubelsko-podkarpackiej. Biało-niebiescy w sobotę zmierzą się na wyjeździe z przed ostatnim w tabeli Orłem Przeworsk.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPowoli zbliża się koniec jesiennych rozgrywek w trzecioligowej grupie lubelsko-podkarpackiej. Stali Rzeszów, która z dorobkiem 31 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. do rozegrania zostało cztery spotkania. Najbliższe sobotnie z Orłem w Przeworsku, następnie w Świdniku z Avią i w Rzeszowie z Orlętami Radzyń Podlaski, a na deser zaległe derby z Resovią. Stalowcy nie ukrywają, że w tych meczach chcą zdobyć jak najwięcej punktów. Z Orłem powinni sobie poradzić, bo to zespół, który wygrał do tej pory dwa spotkania, w tym jedno z AMSPN Hetmanem Zamość - ostatnią drużyną ligi. O ile Orła może być ustrzelić łatwo, to trudniejsze zadanie czeka biało-niebieskich w kolejnych pojedynkach. Mecz Resovią może natomiast zadecydować kto zostanie mistrzem jesieni.

Wiele wyjaśnić powinna najbliższa kolejka. Resovia bowiem na własnym stadionie podejmować będzie lidera Motor Lublin (godz.13). "Pasiaki" podobnie jak Stal do lubelskiej drużyny tracą dwa punkty.

Stal Rzeszów do meczu w Przeworsku przystąpi podbudowana wysokim zwycięstwem w ostatniej kolejce z Piastem Tuczempy. Podopieczni trenera Marcina Wołowca nie mieli litości dla beniaminka, któremu zaaplikowali sześć bramek. Czy powtórzą ten wyczyn w Przeworsku przekonamy się w sobotę. Początek spotkania o godz. 13.

Pozostałe pary 17. kolejki:

Resovia - Motor Lublin, Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm, Lublinianka Lublin - AMSPN Hetman Zamość, Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa, Avia Świdnik - JKS 1909 Jarosław, Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała, Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski, Lewart Lubartów - Karpaty Krosno.