Wysokie zwycięstwo Stali Rzeszów. Beniaminek rozstrzelany [BRAMKI]

Zespół Stali Rzeszów zrehabilitował się za porażkę w ubiegły weekend z Lublinianką Lublin 0:3. W sobotę na stadionie miejskim w Rzeszowie biało-niebiescy zaaplikowali Piastowi Tuczempy aż sześć bramek.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLWynik meczu już w 7. minucie otworzył Piotr Prędota. Najlepszy strzelec Stali Rzeszów w tym sezonie wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i zdobył swojego siódmego gola w tym sezonie. Jak się później okazało, nie ostatniego.Na 2:0 w 28. minucie podwyższył Michał Lisańczuk, który celnym strzałem z kilku metrów wykończył kontrę Stali.Nie minęło trzy minuty, a gospodarze prowadzili już trzema bramkami. Tym razem na listę strzelców wpisał się Sebastian Brocki. Pomocnik Stali

wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości i podwyższył na 3:0.To nie był jednak koniec popisów strzeleckich stalowców w pierwszej połowie. Wspomniany Prędota w 37. minucie zdobył swojego ósmego gola w rozgrywkach, a czwartego dla Stali w meczu z Piastem.Po zmianie stron gości dobili Łukasz Szczoczarz i Kacper Drelich. Ten pierwszy po asyście Petera Suswama skierował piłkę do pustej bramki.Drelich natomiast ustalił wynik celną główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.