Przełamanie Stali Rzeszów. Wygrana z Izolatorem Boguchwała 4:2 [BRAMKI]

Zwycięstwem 4:2 Stali Rzeszów zakończył się sobotni mecz 9. kolejki III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej z Izolatorem Boguchwała. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył pomocnik Maciej Maślany.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Rzeszów po trzech z rzędu spotkaniach bez wygranej sięgnęła po komplet punktów. Podopieczni trenera Marcina Wołowca przed własną publicznością pewnie ograli Izolatora Boguchwała, który przed spotkaniem przy Hetmańskiej zanotował serię sześciu kolejnych porażke.

Stal Rzeszów szybko, bo już w 12. minucie objęła prowadzenie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Piotr Prędota, który wślizgiem z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki Izolatora Boguchwała.

Sześć minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem gola zdobył aktywny w tym spotkaniu Maciej Maślany. Pomocnik wykorzystał podanie Sebastiana Brockiego, który przechwycił piłkę przed polem karnym rywali.

Goście z Boguchwały na dwie bramki Stali odpowiedzieli po przerwie trafieniem Krzysztofa Szymańskiego.

Podrażnieni stratą bramki stalowcy ruszyli do ataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Brocki znów wyłożył piłkę do Maślanego, a ten ładnym strzałem pokonał po raz drugi Dawida Świdra.

Swój dobry występ golem udokumentował również Brocki. W 86. minucie pomocnik celną główką zdobył czwartą bramkę dla Stali w tym spotkaniu.

Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Jacek Tyburczy. Wprowadzony po przerwie zawodnik po prostopadłym podaniu przelobował wychodzącego z bramki Dawida Kaszubę.