Stal Rzeszów gra w Kraśniku. Liczy się tylko komplet punktów

Trzecioligowi piłkarze rzeszowskiej Stali, w meczu 28. kolejki zagrają w sobotę w Kraśniku ze swoją imienniczką. Inny wynik niż wygrana rzeszowian będzie sporą niespodzianką.

Chcesz wiedzieć wszystko o rzeszowskiej Stali? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLStalowcy z Rzeszowa w ostatnim czasie spisują się bowiem bardzo dobrze. Choć w ostatniej kolejce, dopiero pod sam koniec meczu uratowali remis w starciu z Motorem Lublin, to jednak pozostają niepokonani w lidze od pierwszej wiosennej kolejki, kiedy to ulegli Karpatom w Krośnie 1:4. Pozostałe spotkania rzeszowska Stal wygrywała, bądź remisowała. Ale wciąż nie może dogonić wspomnianych Karpat.

Stal z Rzeszowa w tabeli jest druga, ale krośnianie wciąż są wyżej i mają siedem punktów więcej, a do końca rozgrywek coraz mniej czasu. Rzeszowianie nie mogą więc pozwolić sobie już na żadne straty, zwłaszcza w takim pojedynku jak w sobotę w Kraśniku, gdzie zagrają z przedostatnią w tabeli Stalą.

Gospodarze do tej pory uzbierali tylko 21 punktów, ale większość z nich właśnie na swoim boisku. W rundzie jesiennej w Rzeszowie przegrali 1:5 i teraz także nie będą faworytem.

Początek spotkania w sobotę o godz. 16.