Sport.pl

Stal Rzeszów pod wodzą Wołowca wygrywa sparing z Unią Tarnów

Zwycięstwem 2:0 Stali Rzeszów zakończył się sobotni mecz kontrolny z Unią Tarnów. Zespół biało-niebieskich poprowadził Marcin Wołowiec, który w piątek oficjalnie zastąpił na trenerskiej ławce Andrzeja Szymańskiego, po tym jak złożył on rezygnację.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDla Marcina Wołowca to drugie podejście w roli pierwszego szkoleniowca Stali Rzeszów. Przed niespełna trzema laty Wołowiec przejął obowiązki pierwszego trenera biało-niebieskich po tym, jak z klubem pożegnał się po zaledwie trzech miesiącach pracy Robert Kasperczyk. Wołowiec, który ze Stalą związany jest od początku przygody z "trenerką", jesienią prowadził rzeszowski zespół w Centralnej Lidze Juniorów. Zastąpił Andrzeja Szymańskiego, który w czwartek zrezygnował z posady.

Pod wodzą Wołowca stalowcy odnieśli zwycięstwo w sobotnim sparingu z Unią Tarnów 2:0. Gole dla biało-niebieskich zdobył Sebastian Brocki i Łukasz Szczoczarz. Po raz kolejny w drużynie z Hetmańskiej wystąpił ukraiński obrońca Roman Mykytyn. Zagrał też Arkadiusz Baran, który przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego otrzymał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowego pracodawcy.

STAL RZESZÓW2
UNIA TARNÓW0
Bramki: Brocki, Szczoczarz

Stal: Lewandowski - Konrad Hus, Baran, Mykytyn, Suswam - Drelich, Zieliński, Maślany, Szczoczarz - Żebrakowski, Prędota.

Po przerwie weszli: Szymański, Brocki, Tabor, Górak, Rusin, Kudła, Marcinek.Więcej o: