Sport.pl

Druga drużyna Stali Rzeszów zagra w III lidze. Na licencji pierwszej

Rezerwy Stali Rzeszów najprawdopodobniej zajmą miejsce pierwszej drużyny w III lidze, grupie lubelsko-podkarpackiej. Najpierw jednak biało-niebiescy, którzy w sobotę wykupili licencję pierwszoligowej Floty Świnoujście, muszą uzyskać zgodę od Polskiego Związku Piłki Nożnej na występy na zapleczu ekstraklasy.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLWtorek będzie ważnym dniem dla Stali Rzeszów. Klub z Hetmańskiej, po tym jak podpisał umowę z Flotą Świnoujście, na mocy której wykupił od tej drużyny licencję na grę w I lidze, dziś złożyć ma dokumenty w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej. "Centrala" na wtorkowym zebraniu zarządu ma zatwierdzić skład pierwszoligowych rozgrywek. Na liście w miejsce Floty znaleźć ma się Stal, która w minionym sezonie zanotowała spadek z II do III ligi.

Sprawa gry na zapleczu ekstraklasy wydaje się być przesądzona. A to oznacza, że na trzecioligowym szczeblu, w grupie lubelsko-podkarpackiej zamiast pierwszej drużyny z Rzeszowa zobaczymy rezerwy biało-niebieskich. Drugi zespół grać będzie na licencji pierwszego. Potwierdził to prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierz Greń, który w poniedziałek, wraz z działaczami Stali, udał się do Warszawy, by złożyć odpowiednie dokumenty na grę w I lidze przed wtorkowym posiedzeniem zarządu PZPN.Przypomnijmy, że we wtorek ma odbyć się też pierwszy trening stalowców pod wodzą Tomasza Kafarskiego. Po wykupie licencji rzeszowski klub przejął sztab szkoleniowy Floty oraz kilkunastu piłkarzy z ważnymi kontraktami. Niewykluczone jednak, że wszyscy nie stawią się na zajęciach przy Hetmańskiej. Część piłkarzy bowiem deklarowała wcześniej, że nie zamierza występować w rzeszowskiej drużynie i zdecyduje się na rozwiązanie umów.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!