I liga. Stal Rzeszów wciąż bez licencji. Kibice i piłkarze Floty nie pozwolili podpisać umowy

Nagły zwrot akcji w sprawie wykupienia przez Stal Rzeszów licencji Floty Świnoujście? W piątek wieczorem nie doszło do podpisania umowy, na mocy której drużyna z Podkarpacia zastąpić miała Flotę na zapleczu ekstraklasy. Przed tą decyzją zarząd klubu ze Świnoujścia powstrzymali kibice.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL"Kibice wraz z zawodnikami i kilkoma członkami zarządu opóźnili podpisanie umowy o przekazanie licencji na grę w I lidze do Stali Rzeszów." - podał serwis scie24.pl. Jak czytamy dalej piłkarze zgodzili się na wstrzymanie swoich wypłat. "Dzięki temu miasto nie musiałby dawać klubowi kolejnych pieniędzy, a jedynie zmienić przeznaczenie już zagwarantowanych" - pisze serwis scie24.pl.

Wiele w tej sprawie może wyjaśnić się w sobotę. Po godz. 10 odbyć ma się kolejne spotkanie.

Przypomnijmy, że dziś po godz. 18 miało dojść do podpisania umowy pomiędzy Flotą Świnoujście i Stalą Rzeszów. Ekipa z Podkarpacia miała za ok. 700 tysięcy złotych kupić licencję na grę w I lidze. Pieniądze miały zostać przeznaczone na pokrycie długów "Wyspiarzy" m.in. wobec Urzędu Skarbowego. - Po godz. 18 powinno nastąpić podpisanie umowy z władzami Stali, na mocy której licencja na I ligę piłkarską zostanie przeniesiona do Rzeszowa - mówił w piątek przed południem prezes drużyny ze Świnoujścia Edward Rozwałka.