J. Raczyńska, przyjmująca Developresu: Siła rażenia Chemika była widoczna

Zespół Developresu SkyRes Rzeszów przegrał w ostatnim meczu rundy zasadniczej ORLEN Ligi z Chemikiem Police 0:3. - Mecz ten pokazał, w jakim miejscu jesteśmy - powiedziała przyjmująca rzeszowskiej drużyny, Justyna Raczyńska.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLZ przyjmującą Developresu SkyRes Rzeszów, Justyną Raczyńską należy się zgodzić. Rzeszowianki ani przez chwilę nie zdołały przeciwstawić się mistrzyniom Polski. Chemik Police wykorzystał słabości Developresu. Szczególnie jeśli chodzi o przyjęcie. Trudna zagrywka była kluczowa. Dzięki niej przyjezdne skutecznie ustawiały blok i kontrowały gospodynie. - Nie wyglądało to niestety dobrze, siła rażenia Chemika była widoczna. Zagrywka i blok również. My popełniałyśmy błędy w serwisie, one nie. Nie zmusiłyśmy przeciwnika do błędów swoją zagrywką. Przyjmowały serwis w punkt i na siatce robiły duże zamieszanie. Chemik zagrał prostą siatkówkę, co zresztą wiedziałyśmy. Z naszej strony zabrakło walki. Nie powalczyłyśmy tak jak w Policach, bo tam udało się zdobyć seta. Przegrałyśmy w złym stylu - powiedziała Justyna Raczyńska, przyjmująca Developresu, dodając po chwili. - Mecz pokazał, w jakim miejscu jesteśmy. Powinnyśmy wyjść na luzie na to spotkanie. Od początku jednak byłyśmy spięte. Nie pobawiłyśmy się tą siatkówką - zakończyła.

Developres rundę zasadniczą zakończył na 10. pozycji. Przed rzeszowskim zespołem spotkania o miejsca 9-12. Na początek rywalem będzie Pałac Bydgoszcz.