L. Borek, libero Developresu: Za szybko uwierzyłyśmy w zwycięstwo z Pałacem

Zespół Developresu SkyRes Rzeszów po pięciosetowym meczu pokonał Pałac Bydgoszcz 3:2. Niewiele zabrakło, by rzeszowianki przegrały wygrane spotkanie.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPo dwóch setach Developres SkyRes Rzeszów prowadził z Pałacem Bydgoszcz 2:0. W trzeciej partii rzeszowianki miały dopełnić formalności. Stało się jednak inaczej. Podopieczne trenera Jacka Skroka straciły jednak koncentrację. Oddały pole rywalkom, zaczęły popełniać błędy, co w efekcie zemściło się dwoma przegranymi partiami. Dopiero w tie-breaku rzeszowianki zachowały więcej zimnej krwi. Zagrały zdecydowanie lepiej. Nie popełniały prostych błędów i wygrały tę odsłonę do 10. - Za szybko uwierzyłyśmy w zwycięstwo z Pałacem. Uciekła nam koncentracja. Wróciły stare grzechy, zrobiłyśmy dużo błędów w tym spotkaniu. Trafił nam się przestój, który nie powinien się przydarzyć - mówiła po meczu Lucyna Borek, najlepsza zawodniczka poniedziałkowego spotkania. - To pierwsze takie wyróżnienie dla mnie w ORLEN Lidze. Bardzo się cieszę przyznała libero Developresu.

Rzeszowski zespół zanotował piątą wygraną w tym sezonie. Z dorobkiem 13. punktów Developres zajmuje 9. miejsce w tabeli. Przed drużyną z Rzeszowa ostatni mecz rundy zasadniczej. W sobotę rywalem będzie Chemik Police, mistrz Polski. W dalszej części sezonu podopieczne trenera Skroka zagrają w miejsca 9-12. Developres czeka też ćwierćfinał Pucharu Polski z... Chemikiem Police (23 marca).

Zdjęcie Puma Dres 831893 Zdjęcie Puma FUN Dres 836537 Zdjęcie Puma dres (653093 k)
Puma Dres 831893 Puma FUN Dres 836537 Puma dres (653093 k)
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info