Jacek Skrok, trener Developresu: Piła wykorzystała wszystkie możliwości

Zespół Developresu SkyRes Rzeszów przegrał w sobotę w ramach 20. kolejki ORLEN Ligi z PTPS-em Piła 0:3. - Zagraliśmy trochę zachowawczo - przyznał po meczu niezadowolony trener rzeszowskiej drużyny, Jacek Skrok.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLSobotnie spotkanie Developresu SkyRes Rzeszów z PTPS-em Piła rozczarowało z obu stron. Drużyny grały falami i popełniały proste błędy. Więcej punktów oddały rywalkom rzeszowianki i to miało kluczowe znaczenie jeśli chodzi o wynik. Zespół z Piły pierwszego seta wygrał do 23. W drugiej i trzeciej partii Developres ugrał po 22 punkty. Podopieczne trenera Jacka Skroka oddały pilankom 20 punktów własnych, niewymuszonych błędach, pięć mniej popełniły przyjezdne. - Zagraliśmy trochę zachowawczo. Dawno nie widziałem zespołu grającego z taką siatkarską kulturą. Piła wykorzystała wszystkie możliwości, jakie się pojawiły. Grała cwanie. W naszym przypadku serwis nie przełożył się na atak i blok. Wprawdzie przekroczyliśmy jakąś barierę, bo nie mieliśmy jeszcze tak dobrego przyjęcia [60 proc. - przyp. red.], ale nie miało to przełożenia na atak. Przegraliśmy przez błędy własne. Wypada pogratulować drużynie z Piły zwycięstwa - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Developresu.

Z trzech punktów cieszył się natomiast Nicola Vettori. - Jestem bardzo zadowolony z trzech punktów. Tym bardziej, że mieliśmy bardzo trudny tydzień. Było trochę problemów zdrowotnych i organizacyjnych. Cieszę się, że bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie. Mieliśmy problem z przyjęciem, ale rozwiązaliśmy to atakiem i dobrą obroną. Graliśmy lepiej - podsumował trener PTPS-u.

Zdjęcie AMUST Buty sportowe (284099) Zdjęcie Smiths Buty sportowe damskie Zdjęcie Supra Buty sportowe (278307)
AMUST Buty sportowe (284099) Smiths Buty sportowe damskie Supra Buty sportowe (278307)
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info