Sport.pl

Pucharowy przerywnik Developresu. W Ostrowcu Świętokrzyskim

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów rozpoczynają przygodę z Pucharem Polski. W ramach VI rundy w środę zagrają na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLLosowanie VI rundy Pucharu Polski, które odbyło się końcem stycznia, było łaskawe dla Developresu SkyRes Rzeszów. Na początek los przydzielił drużynie trenera Jacka Skroka KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. To zespół, który w ORLEN Lidze ma tylko punkt więcej od Developresu. W tym sezonie rzeszowianki już raz pokonały KSZO. Na własnym parkiecie wygrały 3:2, co było wówczas sporą niespodzianką, bo Developres uważany był za zdecydowanego faworyta tamtego spotkania, a mimo to stracił punkt.

Rzeszowski zespół powinien z rywalem poradzić sobie też w Pucharze Polski. Wprawdzie te rozgrywki nie są priorytetem dla Developresu, ale brak awansu do kolejnej rundy byłby rozczarowaniem. Tym bardziej po dobrym, ostatnim meczu w ORLEN Lidze, w którym siatkarki z Rzeszowa wręcz rozbiły wyżej notowany BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:13, 25:15). - W końcu nasza ciężka praca przyniosła efekty. Teraz trzeba pójść za ciosem - mówi Ewa Śliwińska, przyjmująca Developresu, którego ewentualne zwycięstwo w środowym meczu pozwoli w kolejnej rundzie zmierzyć się z wygranym pary ŁKS Comercecon Łódź - BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała.

Środowe spotkanie w Pucharze Polski rozpocznie się o godz. 18. Będzie to dobre przetarcie dla Developresu przed sobotnią konfrontacją z KSZO. Tym razem w ORLEN Lidze.

Pary VI rundy Pucharu Polski kobiet (17 lutego):

ŁKS Comercecon Łódź - BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała

KSZO Ostrowiec Św. - Developres SkyRes Rzeszów

PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz

Wisła Warszawa - Legionovia LegionowoWięcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!