Sport.pl

Developres SkyRes Rzeszów ma nowego kapitana

Joanna Kapturska nie jest już kapitanem Developresu SkyRes Rzeszów. Z nowym rokiem jej funkcję przejęła rozgrywająca Ewa Cabajewska.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLEwa Cabajewska do drużyny Developresu SkyRes Rzeszów, wraz z Justyną Raczyńską dołączyła początkiem listopada ubiegłego roku. Wówczas, na wniosek sztabu szkoleniowego zawodniczki zastąpiły rozgrywającą Adriannę Budzoń i przyjmującą Nikolinę Jelić. W połowie grudnia doszło do kolejnych zmian w rzeszowskim zespole. Po słabych wynikach pracę stracił trener Mariusz Wiktorowicz. Zastąpił go 59-letni Jacek Skrok.

W związku z zatrudnieniem nowego szkoleniowca w Developresie postanowiono zmienić też kapitana drużyny. Joannę Kapturską zastąpiła wspomniana Cabajewska. - To dobry pomysł - uważa Joanna Kapturska i dodaje. - Dziewczyny dołączyły do nas w listopadzie, więc nie brały udziału w pierwszych wyborach. Ewa jest bardziej doświadczona ode mnie i dobrze sprawdzi się w tej roli - przyznała za pośrednictwem oficjalnej strony Developresu, Kapturska.

Rzeszowski zespół 14 stycznia wznowi rozgrywki ligowe. W hali Podpromie zmierzy się z Impelem Wrocław (godz. 18). Wcześniej Developres czekają cztery spotkania kontrolne. Dwa w Muszynie z Polskim Cukrem Muszynianką (5-6 stycznia) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (8 i 11 stycznia).Więcej o: