Sport.pl

Developres rozwiązał kontrakt z przyjmującą. Emilia Mucha odchodzi

Po roku gry z Developresu SkyRes Rzeszów odchodzi Emilia Mucha. Rzeszowski klub zdecydował się rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z przyjmującą.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLEmilia Mucha to druga zawodniczka, która po sezonie rozstała się z Developresem SkyRes Rzeszów. Przyjmująca, która przed sezonem zasiliła szeregi beniaminka ORLEN Ligi, była drugą najlepiej punktującą siatkarką tego zespołu.

Mucha zdecydowała się odejść. Dlatego za porozumieniem stron rzeszowski klub rozwiązał kontrakt z przyjmującą, która najprawdopodobniej trafi do BKS-u Aluprof Bielsko-Biała.

Miejsce Muchy niebawem zajmie nowa przyjmująca. Działacze Developresu nazwiska nowej zawodniczki zdradzać jednak nie chcą. Do tej pory kontrakty z rzeszowskim zespołem podpisały atakująca Aleksandra Wańczyk, środkowa Ewelina Janicka oraz przyjmująca Agata Skiba. Na przyszły sezon zostają natomiast atakująca Magda Jagodzińska, przyjmujące Paulina Głaz i Ewa Śliwińska, środkowe Magdalena Hawryłą, Dominika Nowakowska i Katarzyna Warzocha, rozgrywająca Adrianna Budzoń oraz libero Lucyna Borek i Paulina Filipowicz.Więcej o: