Magda Jagodzińska zostaje na kolejny rok w Developresie SkyRes Rzeszów

W piątek kontrakt o rok z Developresem SkyRes Rzeszów przedłużyła atakująca, Magda Jagodzińska. To czwarta zawodniczka, która zdecydowała się zostać w rzeszowskiej drużynie na kolejny sezon.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDziałacze i trenerzy Developresu SkyRes Rzeszów powoli myślami są już przy nowym sezonie. W kwestii transferów jak na razie cisza. Obecnie klub przedłuża kontrakty z zawodniczkami. Nowymi umowami na kolejny rok z Developresem związały się już atakująca Paula Szeremeta, libero Lucyna Borek oraz przyjmująca Paulina Głaz. W piątek do tego grona dołączyła atakująca Magda Jagodzińska, która obecne rozgrywki zakończyła pod koniec listopada. Wszystko na skutek kontuzji barku, która wyeliminowała atakującą z gry do końca sezonu. W lutym Jagodzińska przeszła zabieg. Obecnie przechodzi rehabilitację, dzięki której zawodniczka do treningów wrócić ma z początkiem sierpnia. - Cieszę się, że przedłużyliśmy współpracę z klubem. Jestem też wdzięczna za pomoc, jaką otrzymałam od zarządu po kontuzji. Od sierpnia wracam do gry podwójnie zmotywowana - przyznała zawodniczka.

Zespół Developresu wciąż walczy w lidze o ósme miejsce. W najbliższy wtorek rzeszowianki rozegrają rewanżowe spotkanie w Legionowie z miejscową SK Bank Legionovią. By myśleć o ósmej lokacie na koniec sezonu, podopieczne trenera Mariusza Wiktorowicza muszą wygrać 3:0 lub 3:1, a następnie złotego seta. W pierwszym meczu w Rzeszowie Developres przegrał bowiem 1:3.