Sport.pl

D. Nowakowska po porażce Developresu: Pozostaje pogratulować KSZO wygranej

Dominika Nowakowska, środkowa Developresu SkyRes Rzeszów, nie kryła rozczarowania po sobotniej porażce w Ostrowcu Świętokrzyskim. W pojedynku beniaminków ORLEN Ligi rzeszowianki uległy wyraźnie KSZO 1:3.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPo raz kolejny o porażce Developresu SkyRes Rzeszów w ekstraklasie zadecydowały błędy tej drużyny. Rzeszowianki oddały rywalkom 29 punktów, blisko połowę więcej niż zespół KSZO. Ostrowczanki odrzuciły przyjezdne od siatki. Posłały siedem asów serwisowych przy dwóch skutecznych serwisach gości. Lepiej też prezentowały się w bloku (15-11) i miały w swoich szeregach Katarzynę Brojek. Atakująca w kluczowych momentach trzymała grę zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego. Zdobyła 15 punktów i zasłużenie została najlepszą zawodniczką meczu. - Włożyłyśmy w ten mecz mnóstwo sił i woli walki, ale niestety KSZO zagrało dzisiaj lepiej. To najlepsze wytłumaczenie, jakie można znaleźć. Pozostaje pogratulować. Bardzo żałujemy, bo nam też punkty są bardzo potrzebne i chciałyśmy je tu wywalczyć. Cały czas musimy pracować nad wyeliminowaniem błędów. Mam nadzieję, że to doświadczenie, które zbieramy w tym sezonie, zaprocentuje - powiedziała po porażce 1:3 Dominika Nowakowska, która w sobotnim starciu zdobyła 16 punktów dla Developresu.

Więcej powodów do radości miała Brojek, która podkreśliła, że najważniejsze w sobotnim spotkaniu był zwycięstwo za trzy punkty. - Powinnyśmy wygrać z Developresem 3:0, ale rywalki trochę nas w trzecim secie "uśpiły". Najważniejsze są jednak trzy punkty, dlatego nie będziemy doszukiwać się w tym zwycięstwie drugiego "dna" - zakończyła Brojek.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!