Sport.pl

Trener Wojtowicz o odejściu z Developresu: "Wybrałem inną drogę"

Trener Marcin Wojtowicz w sobotę przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca beniaminka ORLEN Ligi, Developresu SkyRes Rzeszów. Przegrany mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 był ostatnim spotkaniem, w którym poprowadził on rzeszowski zespół.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLO decyzji trenera Marcina Wojtowicza informowaliśmy jeszcze przed sobotnim meczem Developresu SkyRes Rzeszów w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szkoleniowiec złożył rezygnację z funkcji trenera, którą przyjął zarząd rzeszowskiego klubu. O powodach rozstania się z beniaminkiem ORLEN Ligi Wojtowicz mówić jednak nie chciał. - Odchodzę z powodów osobistych. Życzę drużynie Developresu samych sukcesów i dalszego rozwoju. Na pewno będę bardzo miło wspominał pracę w tym klubie, z którym udało mi się awansować do ORLEN Ligi - powiedział w sobotę wieczorem Wojtowicz.

Developres w ostatnim meczu pod wodzą Wojtowicza przegrał z KSZO 1:3. Wojtowicz rzeszowską drużynę prowadził od półtora roku. Zanotował z nią wspomniany, historyczny awans do ekstraklasy. W ORLEN Lidze w 19 spotkaniach wywalczył z beniaminkiem 12 punktów. - Wybrałem inną drogę. Teraz chciałbym złapać oddech po tym, co było. Mam nadzieję, że będę jeszcze mógł pracować w siatkówce w ORLEN Lidze - zakończył były już trener Developresu.

Rzeszowski klub poinformował, że tymczasowo obowiązki Wojtowicza przejmie Stanisław Pieczonka, dotychczasowy asystent.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!