Sport.pl

ORLEN Liga. Szósta porażka Developresu. "Znowu popełniłyśmy za dużo błędów"

Zespół Developresu SkyRes Rzeszów doznał szóstej porażki w siódmy meczu ORLEN Ligi. Tym razem beniaminek przegrał w Dąbrowie Górniczej 0:3.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLAż 28 błędów popełniły siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w sobotnim starciu z Tauronem Banimex MKS Dąbrowa Górnicza. W pierwszej partii rzeszowianki oddały rywalkom 10 punktów, w kolejnej 7, a w ostatniej 11. To zaważyło na wyniku i porażce 0:3. - Znowu popełniłyśmy za dużo błędów. Dobre przyjęcie [44 procent - przyp. red.] nie przełożyło się na skuteczność w ataku [32 procent - przyp. red.]. Chciałyśmy zrewanżować się za przegrany mecz z Piłą. Niestety, nie udało się - powiedziała po meczu w Dąbrowie Górniczej środkowa Developresu Magdalena Hawryła.

Zespół Marcina Wojtowicza przegrał szóste spotkanie w ORLEN Lidze. Z dorobkiem czterech punktów zajmuje 11., przedostatnie miejsce w ekstraklasowej tabeli. - Nie możemy się załamywać. Liga jest długa i musimy poszukać punktów z zespołami, które są w naszym zasięgu. Jak choćby w najbliższym meczu z KSZO, który musimy wygrać - dodała Hawryła.

Przed zespołem z Rzeszowa ponad tydzień czasu na przygotowanie się do spotkania z drugim beniaminkiem ORLEN Ligi. Mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odbędzie się 24 listopada w Rzeszowie.Więcej o: