Kto poprowadzi grudniowe mecze Developresu SkyRes w OrlenLidze?

Cztery spotkania ligowe rozegrają w grudniu siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów. Znamy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą te mecze.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowianki tylko jeden mecz w grudniu zagrają w hali Podpromie, 6 grudnia. Wtedy podejmą Pałac Bydgoszcz, a spotkanie to poprowadzą Jacek Sęk i Szymon Pindral. Obaj panowie przyjadą z Kielc, pierwszy jest sędzią międzynarodowym, drugi ma klasę państwową.

Tydzień później Developres SkyRes zagra na wyjeździe z Polskim Cukrem Muszynianką. Sędzią pierwszym tego spotkania będzie Bogdan Nowak, a pomagał mu będzie Janusz Cyran. Obaj arbitrzy to sędziowie klasy państwowej, z Bielska-Białej.

Kolejne spotkanie będzie już pierwszym w rundzie rewanżowej, a podopieczne Marcina Wojtowicza zmierzą się w nim z Chemikiem w Policach. Mecz ten poprowadzi para sędziów klasy państwowej z Warszawy Magdalena Niewiarowska i Marcin Myszkowski.

2014 rok Developres SkyRes zakończy pojedynkiem z Budowlanymi Łódź, który poprowadzi wspomniany już Janusz Cyran, a pomagał mu będzie Rafał Pośpiech z Częstochowy.