Kto poprowadzi mecze Developresu SkyRes w listopadzie?

Cztery spotkania czekają siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w Orlen Lidze w listopadzie. Wiemy, kto będzie je sędziował.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowskie siatkarki listopad rozpoczną od pojedynku z PGNiG Naftą Piła, 8 listopada w Rzeszowie. Spotkanie to poprowadzi para sędziów klasy państwowej z Warszawy, Magdalena Niewiarowska i Marcin Myszkowski. Tydzień później rzeszowianki zagrają w Dąbrowie Górniczej z Tauronem Banimexem, w arbitrami tego meczu będą panowie z Kielc, Jacek Sęk i Szymon Pindral. Pierwszy jest sędzią międzynarodowym, drugi ma klasę państwową. Sędzią kwalifikatorem będzie Władysław Pałaszewski z Wrocławia.

22 listopada Developres SkyRes Rzeszów podejmie w hali Podpromie KSZO Ostrowiec Św. Spotkanie to poprowadzą sędziowie klasy państwowej Bogumił Sikora i Bogdan Nowak (obaj z Bielska-Białej). Sędzią kwalifikatorem będzie Zbigniew Milan z Krosna.

Listopad rzeszowianki zakończą wyjazdowym pojedynkiem z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała, 29 listopada. Sędzią pierwszym tego meczu będzie Jarosław Makowski ze Szczecina, a sędzią drugim Grzegorz Sołtysiak z Koszalina. Obaj są sędziami klasy państwowej.