Developres przed starciem z Legionovią. Siatkarki odebrały nowe auta [FOTO]

Dwa auta marki Ford otrzymał w ramach umowy sponsorskiej z firmą Ford Res Motors siatkarski klub Developresu SkyRes Rzeszów. Już w czwartek beniaminek ORLEN Ligi powalczy o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo z Legionovią Legionowo.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Cieszymy się z kolejnego pozyskanego przez klub sponsora. Na tę chwilę podpisaliśmy umowę na trzy lata. Jest ona jednak rozwojowa i nie wykluczamy dalszej współpracy - powiedział przy podpisywaniu umowy w siedzibie firmy Ford Res Motors w Rzeszowie prezes Developresu SkyRes Rzeszów Rafał Mardoń.

Na mocy umowy klub otrzymał dwa auta, które odebrały obecne na spotkaniu zawodniczki rzeszowskiej drużyny Paula Szeremeta i Karolina Filiopowicz oraz kierownik Developresu Paulina Peret. - Na pewno będą nam służyć - dodała z uśmiechem kierownik beniaminka ORLEN Ligi, który przygotowuje się do czwartkowego starcia z Legionovią Legionowo. Będzie więc szansa na pierwsze zwycięstwo w ekstraklasie. W pierwszych trzech spotkaniach rzeszowianki ambitnie walczyły z czołowymi zespołami ORLEN Ligi. Z dobrej strony pokazały się w spotkaniach z mistrzem Polski, Chemikiem Police (1:3), urwały punkt Budowlanym Łódź (2:3) oraz w minioną sobotę były bliskie zdobycia kolejnego punktu w meczu z wicemistrzem Polski, Impelem Wrocław. - Nie można być do końca zadowolonym, bo przegraliśmy trzy spotkania. Trzeba jednak podkreślić, że mieliśmy ciężkich przeciwników, z którymi nie przegrywaliśmy dramatycznie wysoko. Szkoda meczu we Wrocławiu, bo Impel był do ugryzienia. Nie ma co jednak gdybać. Przed nami kolejne spotkanie, w którym zrobimy wszystko, by wygrać - powiedział trener Marcin Wojtowicz.