Kto poprowadzi pierwsze mecze Developresu SkyRes w OrlenLidze?

Meczem z mistrzem Polski Chemikiem Police rozpoczną sezon w OrlenLidze siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów. Wiemy, kto będzie sędziował mecze beniaminka ekstraklasy.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPojedynek z Chemikiem 3 października poprowadzą Szymon Pindral i Jacek Sęk. Obaj panowie przyjadą z Kielc, pierwszy jest sędzią klasy państwowej, drugi międzynarodowej. Kolejne spotkanie Developres SkyRes rozegra z Budowlanymi Łódź 11 października. Sędzią pierwszym tego pojedynku będzie Sławomir Gołąbek z Kędzierzyna-Koźla, a drugim Andrzej Kobienia z Opola. Sędzią głównym kwalifikatorem będzie Andrzej Lemek z Krakowa.

18 października rzeszowianki pierwszy raz zagrają na wyjeździe z Impelem we Wrocławiu. Znów spotkają tam Jacka Sęka i Szymona Pindrala, tym razem jednak mecz prowadzić będą w odwrotnej konfiguracji.

25 października do Rzeszowa przyjedzie Legionovia Legionowo oraz sędziowie z Częstochowy (Rafał Pośpiech) i z Krakowa (Jacek Litwin). Obaj klasy państwowej.

W pierwszą środową kolejkę, 29 października nasze siatkarki zagrają w Sopocie z Atomem Treflem. Sędziować to spotkanie będzie para sędziów klasy państwowej z Warszawy, Magdalena Niewiarowska i Marcin Myszkowski.