Sport.pl

Porażka Developresu z Budowlanymi Łódź. "Na boisku była jedna drużyna" [FOTO]

Słabo w drugi dzień II Turnieju o Puchar Firmy Developres wypadły siatkarski Developresu SkyRes Rzeszów, które przegrały z Budowlanymi Łódź 0:4. To druga porażka zespołu Marcina Wojtowicza w rozgrywanym w hali Podpromie turnieju.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- To był nasz najsłabszy mecz, jaki zagraliśmy w okresie przygotowawczym. Zespół z Łodzi był od nas dziś zdecydowanie lepszy, grał w sposób bardziej przemyślany, bardziej poukładany. U nas natomiast był na boisku chaos, z którym nie mogliśmy sobie poradzić. Popełnialiśmy bardzo proste błędy i w konsekwencji przegraliśmy. Nie możemy tak grać. Musimy z tego spotkania wyciągnąć wnioski tak, aby takie spotkania już więcej się nie zdarzały - powiedział po przegranym 0:4 spotkaniu z Budowlanymi Łódź trener Developresu SkyRes Rzeszów Marcin Wojtowicz, który żałował szczególnie drugie seta i wysokiego prowadzenia 15:6. - Wtedy seriami oddaliśmy punkty rywalkom. Tak na dobrą sprawę Łódź tylko prowokowała nas do błędów. Na boisku dziś była tylko jedna drużyna - dodał trener rzeszowianek.

To druga porażka beniaminka ORLEN Ligi w rozgrywanym od piątku II Turnieju o Puchar Firmy Developres. W piątek rzeszowski zespół przegrał z Muszynianką Muszyna 1:2 oraz pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1. Siatkarkom Wojtowicza do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz. W niedzielę beniaminek zmierzy się z Pałacem Bydgoszcz. Po tym spotkaniu nastąpi uroczyste zamknięcie turnieju w hali Podpromie.DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW0
BUDOWLANI ŁÓDŹ4
Sety: 20:25, 21:25, 15:25, 22:25

Developres: Jagodzińska, Budzoń, Hawryła, Mucha, Warzocha, Olszówka, Borek (libero) oraz Szeremeta, Nowakowska, K. Filipowicz, P. Filipowicz (libero), Głaz, Kazała. Śliwińska.Więcej o: