Ceny karnetów i biletów na mecze Developresu w ORLEN Lidze

Już niebawem klub Developresu SkyRes Rzeszów rozpocznie sprzedaż biletów i karnetów na rozpoczynający się w październiku sezon w ORLEN Lidze. Znamy ceny wejściówek.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLW przypadku biletów cena za normalną wejściówkę wynosić będzie 20 złotych. Ulgowy bilet kosztować będzie natomiast 12 złotych. Zorganizowane, szkolne grupy powyżej 20 osób za wstęp zapłacą jedyne 5 zł.

Jeśli chodzi o karnety, to będą one kosztować odpowiednio 200 zł i 150 zł. W drugim przypadku całosezonowe wejściówki wykupić będą mogły rodziny bądź grupa znajomych, które liczyć będą co najmniej cztery osoby.

Termin sprzedaży karnetów i biletów poznamy niebawem. Tymczasem zespół Developresu SkyRes Rzeszów przygotowuje się do pierwszego sezonu w ORLEN Lidze. Beniaminek w czwartek wyjechał na obóz do Tomaszowa Lubelskiego. Tam spędzi dziesięć dni. Na koniec rozegra sparing z miejscową Tomasovią. - Na obozie zajmiemy się ogólnym przygotowaniem organizmu do wysiłku - powiedział trener rzeszowianek Marcin Wojtowicz.

Rozgrywki ligowe w ekstraklasie wystartują 4 października. Na inaugurację Developres SkyRes zmierzy się z Chemikiem Police - mistrzem Polski.