Sport.pl

Stal Rzeszów druga w turnieju MDMP w Tarnowie

Juniorzy Stali BETAD Leasing Rzeszów zajęli drugie miejsce podczas zawodów Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w Tarnowie. Rzeszowianie przegrali tylko z gospodarzami.

Chcesz wiedzieć wszystko o żużlowcach Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowianie zdobyli 30 punktów i aż o 16 przegrali z Unią Tarnów, która była tego dnie bezkonkurencyjna. Najwięcej punktów dla rzeszowian zdobył Mateusz Rząsa 11 (2,2,w,2,3,d,2). 10 punktów dorzucił Patryk Wojdyło (w,1,2,2,2,2,1), a 9 Grzegorz Bassara (1,1,3,u,1,3).

Trzecie miejsce w zawodach zajął KM Lublin z 11 punktami, a czwarte ekipa, Speedway Wanda Kraków została niesklasyfikowana, ze względu na występ tylko w dwuosobowym składzie. Krakowianie jednak zdołali we dwóch wywalczyć aż 29 punktów.

Kolejne zawody rundy eliminacyjnej odbędą się 19 lipca na torze w Rzeszowie.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!