FOGO Unia Leszno - PGE Stal Rzeszów. Znamy awizowane składy

W niedzielę żużlowcy PGE Stali Rzeszów rozpoczną rundę rewanżową w PGE Ekstralidze. Podopieczni trenera Janusza Ślączki zmierzą się w Lesznie z miejscową FOGO Unią. W środę poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stali. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLNa niedzielny mecz trener PGE Stali Rzeszów Janusz Ślączka wprowadził kilka zmian. Do składu po kontuzji kolana wraca Mirosław Jabłoński. Nie ma obcokrajowców Petera Ljunga i Kenni Larsena, choć niewykluczone, że ktoś z nich zastąpi Karola Barana lub Jabłońskiego, który w tym tygodniu wznowił treningi. Do tego Greg Hancock po raz pierwszy w obecnym sezonie pojedzie jako prowadzący parę.

Mecz PGE Stali z FOGO Unią w Lesznie rozpocznie się o godz. 19.30. W pierwszym spotkaniu lepsi byli żużlowcy z Leszna, którzy pokonali rzeszowian 48:42.

Awizowane składy:

PGE Stal Rzeszów: 1. Greg Hancock, 2. Mirosław Jabłoński, 3. Dawid Lampart, 4. Karol Baran, 5. Peter Kildemand, 6. Artur Czaja

Fogo Unia Leszno: 9. Nicki Pedersen, 10. Grzegorz Zengota, 11. Przemysław Pawlicki, 12. Tobiasz Musielak, 13. Emil Sajfutdinow, 15. Bartosz Smektała