PGE Stal Rzeszów w Lesznie o godz. 19.30. Kiedy z Zieloną Górą?

Niedzielny pojedynek PGE Stali Rzeszów z Fogo Unią w Lesznie rozpocznie się o godz. 19.30. Nie wiadomo natomiast, kiedy rzeszowscy żużlowcy pojadą ze SPAR Falubazem Zielona Góra. Wszystko powinno rozstrzygnąć się dziś.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stali? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPojedynkiem z Unią w Lesznie żużlowcy z Rzeszowa rozpoczną rundę rewanżową w PGE Ekstralidze. Sędzią tego spotkania, które rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 19.30, będzie Ryszard Bryła, a komisarzem toru Stanisław Pieńkowski. Mecz ten będzie rezerwowym pojedynkiem dla telewizji nSport+.

Nie wiadomo natomiast, kiedy rozegrany zostanie zaplanowany na 21 czerwca pojedynek w Rzeszowie pomiędzy PGE Stalą Rzeszów a SPAR Falubazem Zielona Góra. W tym terminie bowiem stadion miejski w Rzeszowie będzie zajęty. Opcje są dwie. Albo obie strony dogadają się co do zmiany terminu, albo... spotkanie odbędzie się w innym mieście. Zielonogórzanom może zależeć na przełożeniu spotkania na lipiec bądź sierpień, bo obecnie mają problemy kadrowe. Stal jednak musi znaleźć termin, w którym wszyscy jej żużlowcy będą do dyspozycji trenera Janusza Ślączki. - Decyzja zapadnie najprawdopodobniej jeszcze dziś - mówi prezes Speedway Stal SA Andrzej Łabudzki.

Nowe podprowadzające PGE Stali Rzeszów [GALERIA ZDJĘĆ]