Sport.pl

Skład PGE Stali Rzeszów poznamy przed świętami

Greg Hancock, Mirosław Jabłoński, a także Hans Andersen - to żużlowcy, którzy od dłuższego czasu łączeni są z rzeszowską PGE Stalą. 23 grudnia klub ma ogłosić skład na sezon 2015 w Enea Ekstralidze.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLJak dotąd umowę z zespołem PGE Stali Rzeszów podpisał Artur Czaja, który do stolicy Podkarpacia przenosi się z Częstochowy. W drużynie z Rzeszowa zostaną również Łukasz Sówka i Kenni Larsen. Ten drugi był najlepszym zawodnikiem rzeszowskiego zespołu w poprzednim sezonie w Nice Polskiej Lidze Żużlowej.

Co do reszty nazwisk wszystko wyjaśni się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. We wtorek, 23 grudnia klub z Hetmańskiej na konferencji prasowej ogłosi skład na przyszłoroczny sezon w Enea Ekstralidze.

Jak na razie spekulacji co do zawodników, którzy mieliby zasilić PGE Stal, nie brakuje. Z niepotwierdzonych informacji kontraktami z rzeszowską drużyną mają związać się Duńczycy Hans Andersen i Peter Kildemand. Mówi się również o Gregu Hancocku, Mirosławie Jabłońskim i Dawidzie Lamparcie. Ten ostatni miałby wrócić do Rzeszowa po roku spędzonym w KMŻ Lublin.Więcej o: