Sport.pl

PGE Stal Rzeszów jednak w Enea Ekstralidze?

?Beniamianek z Rzeszowa wystąpił o licencję na starty w ekstralidze. Do Polskiego Związku Motorowego wpłynęły stosowne dokumenty? - poinformował w poniedziałek wieczorem Przegląd Sportowy. A to oznacza, że żużel w Rzeszowie się jednak nie skończył.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stal? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLA było takie zagrożenie. PGE Stal Rzeszów wygrała Nice Polską Ligę Żużlową, ale kilka tygodni temu Marta Półtorak poinformowała, że jej firma Marma Polskie Folie nie będzie już sponsorować rzeszowian. A to oznaczało poważne problemy. Budżet klubu opierał się bowiem głównie na pieniądzach tej firmy, bez nich nie było szans na ekstraklasę.

W Rzeszowie coraz częściej mówiło się, że zespół pojedzie znów na zapleczu. Prezes Speedway Stal SA Andrzej Łabudzki jednak nie poddał się i wydaje się, że dopiął swego. W najbliższych godzinach ma poinformować, w jakiej lidze będą jeździć rzeszowianie. Przegląd Sportowy przekonuje, że będzie to Enea Ekstraliga, do której rzeszowski klub już się zgłosił.

Teraz zostanie tylko skompletować skład, a na rynku wciąż jest kilku wartościowych żużlowców, którzy mogą wzmocnić zespół.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!