Nicholls nie zostanie w Rzeszowie. Wybrał Ostrów Wlkp.

Anglik Scott Nicholls nie będzie w nowym sezonie ścigał się w barwach PGE Stal Rzeszów. Jeden z najskuteczniejszych żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej wybrał jazdę dla zespołu MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stal? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLJak wiadomo, wciąż nie jest jasne, w której lidze wystartuje PGE Stal Rzeszów w przyszłym sezonie. Przez to rzeszowianie nie mogą jeszcze rozpocząć konkretnych rozmów z potencjalnymi kandydatami do składu w sezonie 2015. Chociaż wydawało się, że zawodnicy, którzy stanowili o sile rzeszowskiego zespołu w minionym sezonie, cierpliwie czekają na rozwój wydarzeń, to jednak w piątek okazało się, że z Rzeszowa odejdzie przynajmniej jeden z liderów.

Chociaż Brytyjczyk Scott Nicholls wyrażał chęć pozostania w Rzeszowie bez względu na ligę, w której zespół pojedzie, to zdecydował jednak, że nie chce dłużej czekać na wiadomości z rzeszowskiego klubu i w sezonie 2015 będzie zdobywał punkty dla beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej, zespołu MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia.

Nicholls w minionym sezonie był jednym z filarów PGE Stal Rzeszów. Średnia 2,186 pkt dała mu piąte miejsce wśród wszystkich zawodników Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W rzeszowskim zespole lepsze wyniki mieli tylko Kenni Larsen i Peter Ljung.