Sport.pl

Rzeszowski żużel bez pieniędzy Marty Półtorak i bez ekstraligi?!

- Moja firma na pewno nie da już pieniędzy na żużel - mówi Marta Półtorak, była prezes PGE Marmy Rzeszów i główny sponsor rzeszowskiego żużla, cytowana przez Przegląd Sportowy.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Jesteśmy w żużlu od jedenastu lat, ale coraz częściej odnoszę wrażenie, że nasza centrala nie potrzebuje ludzi ani firm, które mogą w istotny sposób wpłynąć na rozwój speedwaya - stwierdza Półtorak w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego. Szefowej Marmy Polskie Folie, czyli głównego sponsora rzeszowskiego żużla, najprawdopodobniej chodzi o obietnice zmian w polskim żużlu, które miał złożyć Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego.

Zresztą Półtorak od ponad roku wahała się, czy nie zrezygnować z funkcjonowania w polskim żużlu. Kilkukrotnie kwestionowała sposób działania władz żużlowych i ich decyzje, które - jej zdaniem - nie miały nic wspólnego z regulaminem i zdrowym rozsądkiem. Podobnie było przy decyzji w sprawie kontraktu Rafała Okoniewskiego.

Już przed obecnym sezonem Półtorak zrezygnowała z funkcji prezesa sportowej spółki akcyjnej Speedway Stal. Stery oddała w ręce Andrzeja Łabudzkiego. Wciąż jednak była przy klubie, który okazał się najlepszy w Nice Polskiej Lidze Żużlowej i wywalczył awans do Enea Ekstraligi. Tyle tylko, że teraz może nie mieć pieniędzy na jazdę w ekstraklasie. Bez pieniędzy Marmy Polskie Folie będzie bardzo trudno zebrać odpowiednie pieniądze. - Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś grupa ludzi, która weźmie na siebie pewne sprawy i być może drużyna jednak wystartuje - mówi dla Przeglądu Sportowego Półtorak.

Marta Półtorak kilka dni temu zapowiedziała w rozmowie z rzeszow.sport.pl, że decyzję co do przyszłości rzeszowskiego żużla i jej udziału w nim ogłosi w tym tygodniu. Nieoficjalnie mówi się, że może być to środa lub czwartek.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
 • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
 • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
 • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
 • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
 • Komentarze (3)
  Rzeszowski żużel bez pieniędzy Marty Półtorak i bez ekstraligi?!
  Zaloguj się
  • tygrys102

   Oceniono 19 razy 15

   skamielina żużlowa - obsrani działacze położyli żużel już dawno...Karkosik wiedział co robi, wy...działacze od siedmiu boleści...

  • wiejskimondrala

   Oceniono 9 razy 9

   "Bez pieniędzy Marmy Polskie Folie będzie bardzo trudno zebrać odpowiednie pieniądze."
   Pieniądze służyły do zbierania pieniędzy? Czy na pewno o to Panu chodziło, Redaktorze?

  • maks200

   Oceniono 8 razy 6

   Teraz ten oszust tutaj edzi01245 ty smyku spadaj i przestan nacjagac ludzi

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX