Sport.pl

Enea Ekstraliga w komplecie. PGE Marma poznała ostatniego rywala

Zgodnie z zapowiedziami w czwartek wyjaśniło się, kto otrzyma tzw. ?dziką kartę? uprawniającą do startów w rozgrywkach Ekstraligi w sezonie 2015. Tak jak oczekiwano będzie to GKM Grudziądz.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLW związku z tym, że licencji na starty w Ekstralidze nie otrzymał zespół z Częstochowy władze Enea Ekstraligi zdecydowały się ogłosić konkurs na to jedno wolne miejsce. Zainteresowanie wspomnianym konkursem wykazały trzy zespoły: GKM Grudziądz, ŻKS Ostrovia i ŻKS ROW Rybnik.

Konkurs ogłoszono 27 października jednak od samego początku faworytem byli grudziądzanie, bo tylko tam klub działa już jako spółka akcyjna. Tym właśnie sposobem GKM Grudziądz po 15 latach wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej. Tamtejsi działacze mogą więc rozpocząć budowę składu na przyszły sezon. Jak na razie kontrakty w Grudziądzu przedłużyli Daniel Jeleniewski i Rafał Okoniewski.

Kibice poznali też pełny skład drużyn, które walczyć będą o punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015. Będą to zespoły z: Gorzowa, Leszna, Tarnowa, Zielonej Góry, Torunia, Wrocławia, Rzeszowa i Grudziądza.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!