Sport.pl

Prezes Orła Łódź: "Kibice z Rzeszowa wejdą za darmo"

W niedzielę PGE Marma Rzeszów zmierzy się z Orłem w Łodzi w pierwszym spotkaniu finału Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Kibice z Rzeszowa na ten mecz wejdą za darmo.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLTuż po tym, jak rzeszowianie zapewnili sobie udział w finale, taką informację przekazał prezes Orła Witold Skrzydlewski, który napisał na swoim profilu na Facebooku: "Zapraszamy na mecz w niedzielę kibiców z Rzeszowa. Zorganizowane grupy fanów Marmy wejdą na mecz za darmo i myślę, że policja zapewni Państwu bezpieczeństwo. Gwarantuję, że będziecie na stadionie gorąco przyjęci, bo kibice żużla w Łodzi to nowa jakość na stadionach. Do naszych kibiców też apeluję - przekażcie znajomym, że na żużlu nie muszą się bać o bezpieczeństwo. Mogą przyjść z dziećmi i całymi rodzinami. W mieście Łodzi nadszedł czas na żużel!!!"

To zapewne efekt wydarzeń, które miały miejsce kilka tygodni temu, po meczu obu drużyn w rundzie zasadniczej. Grupa kibiców z Rzeszowa w drodze powrotnej z Łodzi została zaatakowana i pobita przez kiboli jednego z łódzkich klubów.

Przypomnijmy, że finałowe mecze w Nice Polskiej Lidze Żużlowej odbędą się w najbliższą niedzielę w Łodzi i tydzień później w Rzeszowie. Oba rozpoczną się o godz. 14 i pokaże je TVP Sport. Zwycięzca dwumeczu awansuje do Enea Ekstraligi, przegrany pojedzie z Włókniarzem Częstochowa w barażach.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska