Sport.pl

Drugie podejście PGE Marmy do rewanżu z Carbon Startem. Awizowane składy

W czwartek o godz. 17.30 odbędzie się przełożony z niedzieli rewanżowy półfinał Nice Polskiej Ligi Żużlowej pomiędzy PGE Marmą Rzeszów a Carbon Startem Gniezno. Oto awizowane składy na to spotkanie.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDrugi półfinałowy pojedynek PGE Marmy Rzeszów z Carbon Startem Gniezno miał odbyć się w minioną niedzielę. Żużlowcom plany pokrzyżowała jednak pogoda i spotkanie trzeba było przełożyć. Mecz, który wyłoni finalistę Nice Polskiej Ligi Żużlowej, zaplanowano na czwartek na godz. 17.30 w Rzeszowie.

W pierwszym spotkaniu zespół Janusza Ślączki pewnie wygrał w Gnieźnie 56:34 i wszystko wskazuje na to, że w czwartek rzeszowianie dopełnią formalności. Wystarczy, że zdobędą 35 punktów, a wtedy będą pewni awansu.

Awizowane składy:

PGE Marma Rzeszów: 9. Kenni Larsen, 10. Paweł Miesiąc, 11. Peter Ljung, 12. Scott Nicholls, 13. Maciej Kuciapa, 14. ,15. Łukasz Sówka.

Carbon Start Gniezno: 1. Damian Adamczak, 2. Maciej Fajfer, 3. Matej Kus, 4. Jonas Davidsson, 5. Adrian Gomólski, 6. Adrian Gała, 7.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!