Sport.pl

Zwycięstwo i porażka Scotta Nichollsa w lidze angielskiej

Scott Nicholls, żużlowiec PGE Marmy Rzeszów, w poniedziałek zaliczył dwa dobre występy w lidze angielskiej.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLScott Nicholls z PGE Marmy Rzeszów w poniedziałek jeździł w lidze angielskiej w barwach Belle Vue Aces. Jego drużyna w pierwszym meczu pokonała na własnym torze King's Lynn Stars 48:42. Brytyjczyk był najlepszym zawodnikiem gospodarzy. W pięciu startach zdobył 11 punktów i dwa bonusy.

W drugim poniedziałkowym spotkaniu Nicholls również zaliczył dobry występ. W pojedynku z Coventry Bees Brytyjczyk przywiózł aż 14 punktów i bonus. Świetna jazda Nichollsa nie przełożyła się jednak na wynik całej drużyny. "Asy" przegrały bowiem 40:53.

Przypomnijmy, że już w najbliższy czwartek PGE Marma z Nichollsem w składzie zmierzy się w rewanżowym meczu półfinału Nice Polskiej Ligi Żużlowej z Carbon Startem Gniezno. W pierwszym meczu górą byli rzeszowianie, którzy pewnie wygrali na wyjeździe 56:34. Spotkanie to miało odbyć się w minioną niedzielę, ale ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne pojedynek przełożono. PGE Marmie do awansu do finału wystarczy zdobyć 35 punktów. Mecz o godz. 17.30.Więcej o: