Sport.pl

Półfinałowe spotkanie PGE Marma - Carbon Start przełożone

Pogoda pokrzyżowała plany żużlowcom PGE Marmy Rzeszów. Niedzielny mecz półfinałowy z Carbon Startem Gniezno został przełożony.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLNiestety, żużel jest sportem mocno uzależnionym od pogody i tym razem zawodnicy musieli ustąpić. Opady deszczy sprawiły, że niedzielny mecz półfinału play-off Nice Polskiej Ligi Żużlowej pomiędzy PGE Marmą Rzeszów a Carbon Startem Gniezno został odwołany. Taką decyzję podjęli działacze obu drużyn.

Nowy termin to najprawdopodobniej 25 września. Czwartkowe spotkanie miałoby się odbyć o 17.30. Ta data musi jednak zostać zatwierdzona przez Polski Związek Motorowy.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!