Sport.pl

Elitserien. Świetny Nicholls. Brytyjczyk pojedzie w finale ligi szwedzkiej

Scott Nicholls w znacznym stopniu przyczynił się do zwycięstwa Indianerny Kumla w półfinałowym meczu ligi szwedzkiej nad Piraterną Motola 56:34.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLBrytyjczyk w środowy wieczór zanotował świetny występ w lidze szwedzkiej. W półfinałowym starciu jego zespół Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraternę Motola 56:34.Scott Nicholls, który na co dzień broni barw rzeszowskiej PGE Marmy, zdobył dla gospodarzy 14 punktów i bonus. Był drugim najlepiej punktującym zawodnikiem Indianerny, która awansowała do finału Elitserien.

Przypomnijmy, że Nichollsa i PGE Marmę w niedzielę czeka rewanżowe starcie półfinałowe w Nice Polskiej Lidze Żużlowej z Carbon Startem Gniezno. Rzeszowianie są o krok od awansu do finału. W pierwszym meczu wysoko wygrali w Gnieźnie 56:34.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska