Sport.pl

Półfinał play-off. Rewanżowy mecz w Rzeszowie. Znamy skład PGE Marmy i Carbon Startu Gniezno

W niedzielę o godz. 14 na stadionie miejskim w Rzeszowie PGE Marma zmierzy się z Carbon Startem Gniezno w rewanżowym meczu półfinału Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Poniżej prezentujemy awizowane składy na to spotkanie.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDrugi półfinałowy pojedynek między PGE Marmą Rzeszów a Carbon Startem Gniezno powinien być formalnością dla żużlowców Janusza Ślączki. Rzeszowianie w Gnieźnie bez większych problemów wygrali wysoko z Carbon Startem 56:34. W niedzielę wystarczy im więc 35 punktów, by przypieczętować awans do finału Nice Polskiej Ligi Żużlowej. To cel minimum PGE Marmy, która jest faworytem do awansu do Enea Ekstraligi w tym sezonie.

Mecz z Carbon Startem rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz. 14 na stadionie miejskim w Rzeszowie. Oto awizowane składy na to spotkanie.

Carbon Start Gniezno: 1. Damian Adamczak, 2. Maciej Fajfer, 3. Rohan Tungate, 4. Adrian Gomólski, 5. Wadim Tarasienko, 6. Adrian Gała.

PGE Marma: 9. Kenni Larsen, 10. Paweł Miesiąc, 11. Peter Ljung, 12. Scott Nicholls, 13. Maciej Kuciapa, 14., 15. Łukasz Sówka.Więcej o: