Sport.pl

W niedzielę w Rzeszowie żużlowy Dzień Matki

W najbliższą niedzielę żużlowcy PGE Marmy Rzeszów podejmą w meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej GKM Grudziądz. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla mam, które dzień później będą miały swoje święto.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLZ tej okazji każda z mam, która przyjdzie na mecz z dzieckiem, po okazaniu zakupionego programu zawodów będzie mogła wejść na mecz za darmo. Liczba programów jest ograniczona, promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Dodatkowo pierwszych 50 mam otrzyma przy wejściu miły upominek od organizatorów.

Ceny biletów dla dzieci: do lat siedmiu - wstęp wolny, dzieci uczące się, studenci do lat 26 - 15 zł.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.45, a w jego trakcie będzie można też wygrać bilety na koncert Dawida Kwiatkowskiego, który odbędzie się 31 maja na skwerze w Millenium Hall. Podczas pojedynku spiker będzie zadawał pytania i 10 osób, które nie ukończyły 18 lat, a które odpowiedzą poprawnie na pytania, otrzyma bilety na ten koncert.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!