W niedzielę sparing PGE Marmy Rzeszów. Do wzięcia 500 wejściówek

W sobotę o godz. 19.30 w Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja żużlowców PGE Marmy Rzeszów, a dzień później pierwszy pojedynek w Rzeszowie. Na razie sparingowy.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLNajbliższy weekend rzeszowscy żużlowcy spędzą na rywalizacji z Unią Tarnów. Najpierw w sobotę zmierzą się w treningu punktowanym w Tarnowie, skąd prosto przyjadą do Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall, gdzie w Sport`s Bar-B-Q spotkają się z kibicami. Będzie to oficjalna prezentacja nowego zespołu.

Dzień później, jeśli pogoda dopisze, żużlowcy pojawią się na stadionie przy ul. Hetmańskiej, gdzie czeka ich rewanż z tarnowską Unią. Początek tego spotkania o godz. 16.

Kolejny trening punktowany rzeszowianie mają zaplanowany na piątek, 11 kwietnia na godz. 17. Biletem wstępu na oba spotkania będzie program zawodów dostępny w cenie 15 zł.

Można jednak wejść także za darmo. W sobotę 5 kwietnia aż 500 programów/wejściówek będzie rozdawanych w Millenium Hall. Wystarczy zrobić zakupy za kwotę 30 zł i odebrać program na hasło "żużel". Trzeba się jednak spieszyć, bo w każdym ze sklepów będzie tylko po dwa takie programy.