Sport.pl

Dobre występy Scotta Nichollsa w Anglii

Obcokrajowiec PGE Marmy Rzeszów Anglik Scott Nicholls zaliczył dwa występy w turniejach towarzyskich na Wyspach Brytyjskich. W sobotę jeździł też Duńczyk Nicolai Klindt.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLNicholls w piątek ścigał się w Poole w turnieju pożegnalnym Gary'ego Havelocka, w ramach którego rozegrano towarzyskie spotkanie pomiędzy zespołami Marka Lorama i Tony'ego Rickardssona. Wygrali ci pierwsi 43:41, a obcokrajowiec PGE Marmy Rzeszów występował w ekipie Rickardssona.

Nicholls w czterech biegach uzyskał 3 punkty i bonus (0, 1, 0, 2).

Dużo lepiej poszło Anglikowi w sobotę, gdy rywalizował w Testimonialu Mortena Risagera w Ipswich. W turnieju głównym Nicholls uzyskał osiem punktów (2, 2, 0, 2, 2), co dało mu awans do półfinałów. Swój bieg wygrał, dzięki czemu pojechał w finale. W tym przyjechał trzeci, przegrywając tylko z Rorym Schleinem i Mortenem Risagerem.

Udany występ zaliczył też inny z zawodników PGE Marmy, Duńczyk Nicolai Klindt. W turnieju głównym zdobył 11 punktów (3, 3, 1, 2, 2), ale w półfinale, w którym zwyciężył Nicholls, był ostatni i pożegnał się z zawodami.Więcej o: