Sport.pl

Polska Liga Żużlowa zamiast I ligi

I liga i II liga żużlowa zmieniają nazwy. Od sezonu 2014 w nazewnictwie obowiązywać będzie Polska Liga Żużlowa i Polska 1. Liga Żużlowa.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Marmie. Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLNowe nazwy przedstawiła Główna Komisja Sportu Żużlowego na konferencji prasowej, która odbyła się w Zakopanem. - W gronie GKSŻ odbyły się dosyć burzliwe dyskusje na temat nazw lig. Wyłoniły się takie nazwy i takie logotypy. Sam jestem ciekaw, jaki będzie odbiór kibiców. Mam nadzieję, że pozytywny - powiedział na środowej konferencji rzecznik prasowy GKSŻ Piotr Noga.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie w rozgrywkach Polskiej Ligi Żużlowej występować będzie zespół PGE Marmy Rzeszów. Kompletnie przebudowany skład z nowym trenerem Januszem Ślączką sezon zainauguruje spotkaniem przy Hetmańskiej z Orłem Łódź (13 kwietnia). Wcześniej żurawie zmierzą się w sparingach z Unią Tarnów i Włókniarzem Częstochowa.Więcej o:
Komentarze (1)
Polska Liga Żużlowa zamiast I ligi
Zaloguj się
  • dybowski19491wp.pl

    Oceniono 3 razy 3

    GKSŻ nie potrafiąc wykazać się pozytywnymi działaniami w walce z dziwnymi działaniami FIM (brak homologacji dla tłumika Demskiego, włoskich skór ....) aby się wykazać że cóś robią - wyprodukowali produkt zastępczy . Niektórzy z nas pamiętają wyroby czekoladopodobne , i to jest to .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX