Sport.pl

Orzeł Łódź ma nowego trenera. "Pan Ślączka będzie w Rzeszowie"

Jest już niemal pewne, że trenerem rzeszowskich żużlowców będzie Janusz Ślączka. Nowego szkoleniowca ogłosił bowiem Orzeł Łódź, gdzie ostatnie lata spędził wychowanek rzeszowskiej Stali.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLSkład, trenera i prezesa PGE Marmy kibice mają poznać dopiero w połowie grudnia. Takie zapowiedzi można było usłyszeć z ust ustępującej prezes rzeszowskiej drużyny Marty Półtorak. Sprawy Ślączki nikt więc w tym momencie nie potwierdzi. Przynajmniej z rzeszowskiej strony.

Witold Skrzydlewski, prezes Orła Łódź, dotychczasowego pracodawcy Ślączki, przedstawił jednak w poniedziałek nowego trenera swojego klubu, odnosząc się jednocześnie w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl do rozstania się z poprzednim szkoleniowcem. - Od momentu, kiedy PGE Marma spadła do I ligi, to na 99,99 proc. można było powiedzieć, że pan Ślączka będzie trenerem w Rzeszowie - stwierdził Skrzydlewski.

Dodał też, że blisko Rzeszowa jest najprawdopodobniej Jakub Jamróg, wychowanek tarnowskiej Unii, który także ścigał się w barwach zespołu z Łodzi. - Pan trener dał zresztą dżentelmeńską umowę, że nie będzie podbierać zawodników z naszego klubu. Okaże się, czy tak będzie, bo podobno jest już u niego pan Jamróg. To mogła być jednak decyzja kogoś innego, niekoniecznie pana Ślączki - zakończył Skrzydlewski.Więcej o: