N. Pedersen ósmy w Toruniu. Bez medalu w Grand Prix

Na ósmym miejscu zakończył zmagania w ostatnim tegorocznym turnieju Grand Prix na żużlu w Toruniu obcokrajowiec PGE Marmy Rzeszów Duńczyk Nicki Pedersen. Tym samym nie zdołał stanąć na podium w klasyfikacji generalnej.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL

Pedersen po turnieju głównym miał na koncie osiem punktów (1,3,0,1,3), ale w półfinale zajął dopiero czwarte miejsce i zakończył udział w turnieju. Grand Prix w Toruniu wygrał Adrian Miedziński, który w finale wyprzedził Amerykanina Grega Hancocka i Jarosława Hampela. Czwarty był Duńczyk Niels Kristian Iversen.

Mistrzem świata został Anglik Tai Woffiden, srebrny medal zdobył Hampel, a brązowy Iversen. Nicki Pedersen zakończył tegoroczny cykl na piątym miejscu.