Stal Gorzów vs PGE Marma. Tak było w poprzednim sezonie

Dziś o godz. 18.30 żużlowcy PGE Marmy Rzeszów zainaugurują sezon w Enea Ekstralidze. W Gorzowie Wlkp. zmierzą się z wicemistrzem Polski, Stalą, z którą w poprzednim sezonie dwukrotnie przegrali.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW Rzeszowie Stal wygrała 50:40, a w Gorzowie 53:37. Wśród najlepiej punktujących zawodników Stali byli jednak Słoweniec Matej Zagar i Tomasz Gollob. Obaj jednak nie jeżdżą już w ekipie z Gorzowa, podobnie jak Duńczyk Michael Jepsen Jensen, który w spotkaniu na własnym torze wywalczył osiem punktów. Zagar zdobył wtedy jedenaście "oczek".

Najskuteczniejszym żużlowcem w ekipie Stali był jednak Krzysztof Kasprzak, zdobywca 14 punktów. Dla PGE Marmy po jedenaście "oczek" wywalczyli Australijczyk Jason Crump i Grzegorz Walasek. Ten pierwszy zakończył karierę, ale rzeszowianie w porównaniu do Stali znacząco się wzmocnili. Wicemistrzowie Polski doznali zdecydowanych osłabień.

Czy te zmiany w składach pozwolą rzeszowianom sięgnąć po zwycięstwo? Początek spotkania o godz. 18.30. Transmisja w nSport.