Sport.pl

Żużlowcy PGE Marmy trenowali u kolegi z zespołu. W Chorwacji

Dwaj żużlowcy PGE Marmy Rzeszów Grzegorz Walasek i Marco Gaschka trenowali na torze w chorwackim Gorican. Obaj skorzystali z uprzejmości nowego kolegi z drużyny Juricy Pavlicia, którego tato jest właścicielem toru.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowianie mieli w weekend wyjechać na własny tor, ale na przeszkodzie stanęła pogoda. Trzeba było więc szukać innej okazji do jazdy. Walasek i Gaschka zdecydowali się na wyjazd do Chorwacji. Tam trenowali razem z Pavliciem. - "Wykorzystaliśmy dobrą pogodę i trochę pojeździliśmy. Ja na tor wyjeżdżałem ponad dziesięć razy" - mówi cytowany przez oficjalną stronę PGE Marmy Gaschka. - "Niepokoi nas to, że na wtorek zapowiadane jest pogorszenie pogody. Wtedy pewnie będziemy musieli wrócić do Rzeszowa" - dodał rzeszowski junior.

Przypomnijmy, że na najbliższy weekend rzeszowianie mają już zaplanowane treningi punktowane z zespołem z Lublina, na kolejny sparingi z Unią Tarnów.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"