Sport.pl

11 punktów Pedersena w turnieju pożegnalnym Tomasa Topinki

Przygotowujący się do Grand Prix Nowej Zelandii, żużlowiec PGE Marmy Rzeszów Nicki Pedersen w piątek wystąpił w turnieju pożegnalnym Czecha Tomasa Topinki.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLDuńczyk w rozegranym w brytyjskim King's Lynn turnieju drużynowym wywalczył 11 punktów (2,3,3,3) dla zwycięzców - zespołu Tomasa Topinki, który pokonał ekipę King's Lynn Stars 42:36.

Tuż po meczu odbył się jeszcze pojedynek indywidualny. W nim Pedersen odpadł w eliminacjach przegrywając ze swoim rodakiem Madsem Korneliussenem. Wcześniej pokonał natomiast Kozzę Smitha i Olivera Allena.

Przypomnijmy, że na 16 marca rzeszowska drużyna ma zaplanowany trening punktowy w Lublinie. Z kolei pierwszy sparing PGE Marma pojedzie 22 marca. Rywalem rzeszowian będzie mistrz Polski Azoty Tauron Tarnów.

Na inaugurację Enea Ekstraligi ekipa Śledzia zmierzy się w Rzeszowie z Polonią Bydgoszcz. Pojedynek odbędzie się 1 kwietnia.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!