Sport.pl

Pierwszy trening żużlowców PGE Marmy w innym terminie? Przez pogodę

Zaplanowany na piątek pierwszy trening żużlowców PGE Marmy Rzeszów najprawdopodobniej zostanie przełożony. Wszystko przez złe warunki atmosferyczne.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLJak informowaliśmy w środę, podopieczni Dariusza Śledzia na piątek zaplanowali pierwszy wspólny trening w Rzeszowie. - Rozkładamy bandę i obserwujemy prognozy pogody. Jeśli dobra aura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, to w piątek chcemy wyjechać na tor - mówił wczoraj w rozmowie z rzeszow.sport.pl kierownik rzeszowskiej drużyny Tomasz Welc.

Wiele wskazuje jednak na to, że zajęcia zostaną przełożone. Warunki pogodowe nie są najlepsze, w związku z czym będzie problem z przygotowaniem toru na Hetmańskiej.

Przypomnijmy, że w pierwszym treningu uczestniczyć mieliby tylko miejscowi zawodnicy. Duńczyk Nicki Pedersen przygotowuje się bowiem do Grand Prix Nowej Zelandii i do Rzeszowa przyjedzie z końcem marca. Wcześniej spodziewany jest natomiast przyjazd Chorwata Juricy Pavlicia.

Pierwszy trening punktowany rzeszowscy żużlowcy mają zaplanowany na 16 marca w Lublinie. Rewanż dzień później w Rzeszowie. Z kolei pierwszy sparing PGE Marma zaplanowała na 22 marca. Rywalem rzeszowian będzie mistrz Polski Azoty Tauron Tarnów.

Na inaugurację Enea Ekstraligi ekipa Śledzia zmierzy się w Rzeszowie z Polonią Bydgoszcz. Pojedynek odbędzie się 1 kwietnia.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!